Hypotéka bez dokládání příjmů?

Zdá se to nemožné, ale trh financí nabízí spoustu možností, jen aby bylo vyhověno všem klientům. Jde totiž o to, že ne každý klient dosáhne na podmínky dané banky a setkává se s odmítnutím jeho žádosti.
Problémem bývají nízké příjmy či nemožné je doložit a také záznamy v registrech dlužníků či exekuce. V takovém případě však nabízejí výhodné úvěry nebankovní společnosti a v jejich produktech se nachází i hypotéka bez příjmu.
O daný produkt si může požádat každý a to i ten, kdo má právě problém s doložením výše platu a podobně. Jedinou podmínkou, kterou musíte v každém případě splnit, je ručení nemovitostí.

úspory

Další podmínky jsou obdobné jako u bankovních produktů, a sice doba splatnosti na maximálně 30 let, možnost předčasného splacení bez sankcí a mnohdy i stejně výhodný úrok. V případě restu jako záznam v registrech či nízká výše platu nebo nedoložená výše se může úrok lišit a být pro toto riziko o něco vyšší.
Nic to však nemění na tom, že vyřízení je zcela jednoduché a žádost se podává online. Dokonce je i rychlejší, než u bankovních společností, takže obvykle již do 24 hodin znáte odpověď a můžete s penězi počítat.
Získané peníze lze využít nejen na bydlení, ale v případě americké hypotéky na úplně cokoliv a to bez toho, abyste dokládali účel.

americké peníze

Často klienti tímto způsobem nahrazují spotřebitelské úvěry, které jsou dražší, a ještě je nezískáte v takové vysoké částce. V tomto případě můžete získat až 75% z tržní hodnoty nemovitosti, kterou použijete jako zástavu.
Každá společnost má jiné podmínky a nabízí jiné výhody, proto je pouze na vás, na kterou z nich se obrátíte. Většina z nich poskytuje peníze nejen na hmotné záležitosti, ale také na řešení špatné finanční situace jako jsou dluhy, exekuce či nevýhodné půjčky.
Svoje sny si tak může splnit úplně každý a to bez žádných poplatků předem.