Kouzelná svatební zábava

Do svatebního programu bez pochyby patří také zábava pro všechny hosty, která by měla být originální, aby opravdu zaujala. A ideálně by měla být vhodná pro děti i dospělé. Pro někoho je ideální zábava na svatbu provedená formou vtipných her, kdy jsou novomanželé hlavními aktéry a například odpovídají na různé otázky, muž hledá poslepu či jinak svou krásnou ženu. Někdo má raději tanec po celou dobu, jiní si potrpí na atypické formy zábavy, jako je jízda na koni či něco podobného. Co když ale chcete úplně jiný druh zábavy? Pokud chcete pro své hosty něco speciálního, pozvěte si kouzelníka a máte jistotu, že se zábava rozproudí kdykoli během dne!

Zábavný kouzelník

Jak vypadá celé číslo, co můžete očekávat? Úvod celého vystoupení bude patřit samozřejmě dvojici novomanželů! Kouzelník ukáže zábavné kouzlo celému publiku, a následovat bude nějaký elegantní trik ve spolupráci s nevěstou i ženichem.

kouzlení s novomanželi

Pokračování představení se odehraje mezi diváky, takzvaný table hopping. Jednak je praktický ve chvíli, kdy se například novomanželé fotí mimo objekt a potřebují hosty nějak zabavit, ale tento styl programu se skvěle hodí i v případě, kdy hosté popíjí kávu a vy je chcete zabavit přímo u stolu. A čím může hosty kouzelník pobavit? Věci mohou mizet, objevovat se, karty se mohou měnit přímo pod jejich rukama a určitě můžete čekat nějaké pěkné eso z rukávu. A jak dlouho celý doprovodný program trvá? Vše samozřejmě záleží na domluvě a na přání hostitelů, kromě jiného hraje roli i počet hostů. Začátek však trvá většinou kolem deseti minut a pohyb kouzelníka mezi stoly něco mezi hodinou a hodinou a půl.

Kouzelník na svatbě je opravdu netradiční zábavou, kterou ocení hosté v každé denní době, a sami uvidíte, že všichni budou dlouhou dobu vzpomínat na to, jak byl právě Váš program skvělý. Vy se jako novomanželé nebudete muset starat o nic a kouzelná zábava poběží hezky proudem. Je samozřejmě možné domluvit i část více zaměřenou na děti, pokud jich budete mít mezi hosty více – mohou tvořit například balónková zvířátka nebo lze dohodnout interaktivní vystoupení. Vše bude záležet na Vašem přání.