Stěhování raz dva!

Chtěli byste rychle přestěhovat svou firmu, aby byznys nestál a rozběhl se co nejdříve opravdu naplno? Nezáleží na tom, zdali máte velkou firmu a sídlíte třeba v několika budovách nebo jestli máte jen menší podnik, který je v jedné budově. Na stěhování bývá nejnáročnější technika, a to jak počítače, tiskárny, kopírky, tak i velké stroje, které potřebujete ke své práci. Pokud na to sami nestačíte, ať už z časových důvodů, nemáte dostatečně velká vozidla nebo dost lidí, kteří by zvládli firmu odstěhovat třeba za den, obraťte se na nás! Stěhovací firma ODNESTO.CZ zaměstnává totiž zkušené osoby, které se už něco nastěhovaly a dokáží vám tak rychle pomoci.

Stěhujeme kancelářské prostory i ty komerční, a to nejen v hlavním městě naší republiky, ale ve všech krajích! A co když plánujete stěhovat sídlo za hranice? I s tím jsme schopni pomoci – vše závisí na vzájemné domluvě! Pokud si nejste jisti, zdali by to bylo správné rozhodnutí, určitě můžete využít bezplatnou prohlídku naším pracovníkem, kterého se můžete na cokoli zeptat, vše vysvětlí a poradí vám.

Nemusíte mít obavy o své věci, nábytek ani o techniku, protože všechno pečlivě zabalíme, připravíme a před přepravou bude věci hlídat pracovník, aby se určitě nic neztratilo ani nepoškodilo.

přestěhujeme všechno

Pokud máte větší kusy nábytku, jako jsou nejrůznější recepce, velké skříně nebo kancelářské stěny, všechno odborně rozebereme a na místě určení opět složíme do původního stavu. Manipulace se vším je vždy maximálně opatrná, ovšem pokud by nešťastnou náhodou došlo k nějakému poškození, všechno je pojištěné a okamžitě problém vyřešíme.

stěhování firem

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli přesun, stěhování firem Praha http://www.odnesto.cz/stehovani-firem-a-kancelari/ je vám plně k dispozici. Jsme schopni dodat i obalový materiál, veškeré pomůcky, popruhy budeme mít s sebou, vhodným autem odvezeme na novou adresu, na místě všechno srovnáme tak, jak si představujete a vy budete mít všechno vyřešené během krátké doby.