Vykoupíme váš automobil

Měli jste autonehodu a oprava auta by vás stála více peněž. V takovém případě se vám auto neoplatí opravovat, ale to už asi víte a už se poohlížíte po novém. Nebo se taky stává, že vám na zahradě stojí už vrak auta, který není pojízdný a vy nevíte co sním. Nejraději by jste se ho co nejdřív a nejrychlejším způsobem zbavili. Pořád přemýšlíte jak to ale udělat? Kdo mi jen tak odveze starý vrak, nebo auto které je na odpis a neoplatí se ho opravovat. Dokonce můžete mít i auto nové, které máte na leasing, ale bohužel se stalo nad rámec vašich finančních prostředků. A nevíte co sním.

výpuk automobilu

Nikoho takého neznáte? A co třeba takový výkup aut.

Moc se vám to nepozdává? Říkáte si proč by proboha někdo platil za poškozené auto nebo za auto, které nejede a jen tady venku stojí a rezavý. Ano, představte si že je to možné a takových firem existuje nespočet. Přímo firma, která se zabývá výkupem automobilů vám může od toho všeho jednoduše pomoci.

A co teda může firma vykoupit.

Dokáže vykoupit auto na leasing, s kterým si nevíte rady a hodně těžko se dá prodat jen tak na bazaru. Dále vykoupí nepojízdné nebo havarované auto. Dokonce mají i výkup motocyklu, pokud máte souseda, který se potřebuje zbavit nějaké staré motorky tak mu určitě můžete dát kontakt. Určitě bude rád. Dále je tu možnost výkupu dodávek, veteránů, karavanů. No mají toho tedy v nabídce dosti.

prodej

Zajímá vás jak takový výkup auta probíhá?

Máte od vozidla nebo motocyklu velký a malý technický průkaz a doklad totožnosti? Dále potřebujete zmocnění, pokud automobil není psaný na vás. A to je vše co se po vás bude chtít. Firma už si dokumenty zařídí a vy se o nic už starat nemusíte. Tedy ano, o cenu samozřejmě. Ale to už se dohodnete s odborníkem. Cenu zjistíte jednoduše po vyplnění dotazníku na stránkách, nebo pro rychlejší komunikaci po telefonu.