Sluneční paprsky jsou zdarma, pojďme je využít!

Bydlet u moře… to je luxus, který by si mnoho lidí nejen z naší republiky přálo. Bohužel, pokud se nechcete odstěhovat do cizí země (což samozřejmě také jde a při našich dnešních cenách nemovitostí by to jistě přišlo levněji), moře sem asi nedopravím, proto je nutné se zkusit v horkém létě osvěžit jinak. Pro rodiny s dětmi jsou velkým lákadlem veřejná koupaliště a přírodní biotopy. Rodiče si s dětmi zablbnou ve vodě, prohřejí se na dece pod slunečními paprsky, koupí si kofolu, zmrzlinu a hranolky a získají tak krásně strávený společný den.

Využijte zahradu.

Koupaliště a stejně tak ostatní veřejně přístupné vody ke koupání mají pár nevýhod, často k nim musíte dojíždět, mnohdy se zde platí určité vstupné a především, v létě zde je každý den přímo narváno. Pro někoho jsou tyto nevýhody natolik závažné, že koupání raději oželí a ochlazuje se jen studenými nápoji doma ve stínu. Jiní mají výhodu, že vlastní zahradní bazén a pokud jim nevadí o něj pečovat, mají ten největší luxus. Ale zapomněli jsme ještě na skupinu lidí, kteří možná mají dům se zahradou, ale nějakého důvodu bazénem nedisponují. Možná je pro ně příliš drahý, možná se jim nevejde na zahradu, možná se bojí o bezpečí svých dětí, anebo smýšlí ekologicky a snaží se šetřit vodou.

Sprcha jako zábava

Ať už je jejich důvod jakýkoliv, je zde i pro ně jedna možnost, jak se příjemně zchladit a osvěžit v tropických dnech, a přitom neutratit ani moc peněz, ani nevyplýtvat příliš mnoho vody. A tou možností jsou zahradní solární sprchy Chlorito. Pořizovací cena záleží na typu sprchy, ale nejlevnější můžete sehnat už za částku trochu přesahující dva tisíce. Nejdražší naopak šplhají až do desítek tisíc korun. Sprcha se velmi snadno instaluje, díky krásným designům může pro Vaši zahradu působit i dekorativně a vodu ohřívají zdarma sluneční paprsky. A nemyslete si, i se sprchou se dá na zahradě užít spousta zábavy a společných her s dětmi. Takže pokud nemáte bazén, ale osvěžení Vám přeci jen schází, nebojte se solární sprchu pořídit. Mile Vás překvapí.