Nebankovní sektor vám může poskytnout ještě výhodnější půjčky než banka

Nevěříte? Pak pro vás máme jedinou odpověď. Nechce si nezávazně a zcela zdarma zpracovat náš návrh. V dnešní době i nebankovní společnosti mohou poskytovat velice výhodné půjčky a úvěry. U nebankovního typu společností se to neočekávalo, každý si myslel, že mají vysoké úroky a že vám s ničím nepomohou, když se ocitnete v tíživé situaci, ale opak je pravdou. Společnost se modernizuje, podmínky se stále zvyšují, ale právě nebankovní společnosti se jich stále drží a proto jsou konkurenceschopnými vůči bankám. K tomu všemu jsou americké hypotéky tím nejlepším, co ve světě financí existuje. Peníze z takovéhoto úvěru totiž můžete využít jakýmkoliv způsobem.
klíč domácí

Jaké jsou v tomto případě výhody?

1.       Nízké splátky – často jde o takové, které jste schopni splácet. Nebankovní společnost totiž není bankou, a proto vám mohou i splátky přizpůsobit tak, jak je to potřeba.
2.       Garantování nízkého úroku – úroková sazba je zde velmi nízko a může se pohybovat v rozmezí, které znáte například z běžných bankovních institucí.
3.       Návrh řešení úplně zdarma – vypracují nezávazný návrh řešení vaší situace a to úplně zdarma a bez poplatků. K ničemu se nezavazujete.
bytový dům
4.       Neprojíždí bankovní ani nebankovní registry – další výhoda, kterou ocení všichni ti, kteří třeba jednou zapomněli zaplatit za paušál, nebo se opozdili o pár dní s nějakou splátkou a tak dále. Tito všichni jsou totiž zapsáni v registrech dlužníků, které nebankovní společnosti neprohlíží. Díky tomu poskytují úvěry i klientům, kteří například již mají nějaký drobný záznam v registrech.
5.       Nevadí exekuce – máte exekuce a myslíte si, že už vám nikdo nepomůže? Opak je pravdou. V našem případě exekuce nevadí. Dokážeme pomoci i takovýmto klientům.
pokoj byt
6.       Nízký příjem není důvodem, proč bychom vám neměli peníze vypůjčit – spousta z nás si myslí, že pokud máte malý měsíční příjem, tak nemůžete na hypotéku dosáhnout. To ovšem nemusí být tak úplně pravda. Nízké příjmy nevadí i s tím se dá něco dělat.
7.       Peníze máte téměř okamžitě – jakmile zašlete fotografie vaší nemovitosti a náš odborník provede odhad vaší nemovitosti, kterou chcete ručit, pak se s vámi ihned zkontaktujeme, podepíšete smlouvu a můžete mít peníze i do 24 hodin! Tak moc je to jednoduché!